Przejdź do Slidera

Dla wykonawców | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

Strona główna/Inwestycje/Dla wykonawców

Dla wykonawców

Wykonawcy

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. zaprasza do współpracy specjalistyczne firmy, oferujące nowoczesne, sprawdzone rozwiązania w zakresie dostawy ciepła.

Otwarci jesteśmy, na rozwiązania techniczne umożliwiające optymalizację dostawy ciepła do naszych odbiorców.

Klikając na link PRZETARGI możecie Państwo uzyskać aktualne informacje o prowadzonych przez naszą firmę postępowaniach.

Projektanci

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. zachęca projektantów oraz Biura Projektowe do ścisłej współpracy w zakresie ustalania najbardziej korzystnego dla odbiorcy rozwiązania w zakresie dostawy ciepła dla celów ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Służymy pomocą w opracowaniu potrzebnych analiz. Oferujemy pomoc doświadczonej kadry technicznej. Proponujemy przedstawienie funkcjonujących nowoczesnych rozwiązań technicznych.

do góry
20 września 2022 r. w życie weszła ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz.U. 2022 poz. 1967). Ustawa ma na celu ograniczenie negatywnych skutków społecznych i ryzyka znaczącego wzrostu ubóstwa energetycznego, wywołanych kryzysem energetycznym powodującym dynamiczne wzrosty cen ciepła. W tym celu wprowadza mechanizm ustalania przez przedsiębiorstwa energetyczne prowadzące działalność w zakresie wytwarzania ciepła, tzw. średnich cen wytwarzania ciepła z rekompensatą. Tarcza antyinflacyjna - obniżony podatek VAT za ciepło od 01.01.2022 - 31.10.2022