Przejdź do Slidera

Wydarzenia | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

Strona główna/Aktualności/Galeria/Wydarzenia/PEC na Dniach Bytomia i Radzionkowa/Dni Bytomia i Radzionkowa
24 06 2024

PEC na Dniach Bytomia i Radzionkowa

Drugi weekend czerwca wypełniony był różnymi wydarzeniami kulturalnymi. Jednym z nich istotnym z punktu widzenia lokalnej społeczności były dwudniowe (8-9 czerwca) XVI Dni Radzionkowa.

Podczas pierwszego dnia na Eko-Rynku odbył się Piknik Rodzinny w ramach którego na najmłodszych czekały liczne atrakcje, m.in. przygotowane przez strażaków. W trakcie dwudniowego święta wystąpili m. in. zespół coverowy RTG - Rockowe Tarnowskie Góry, Mesajah, raperzy Mezo i Liber kabaret Zdolni i Skromni.

 

Tegoroczne trzydniowe Dni Bytomia obfitowały w wiele świetnych koncertów. W tym roku świętowanie było wyjątkowe gdyż miasto obchodziło 770-lecie swojego istnienia. Na scenie usłyszeć można było C-Boola, Julię Żugaj, DYM KNF, Pana Savyana, Bajm, Nocnego Kochanka, Smolastego, a na zakończenie świętowania zagrał Kazik Staszewski i Kult.

W trakcie obu wydarzeń mieszkańcy Bytomia i Radzionkowa mogli mogli spotkać się z pracownikami naszego przedsiębiorstwa. Szczególną popularnością na stanowisku PECu cieszyły się koła fortuny, dzięki nim każdy młody i nie tylko mieszkaniec Bytomia i Radzionkowa mógł sprawdzić swoje umiejętności i sprawności, a następnie wylosować nagrodę. Niemniejsze zainteresowanie budziła również strefa relaksu, w której można było przysiąść na zielonych leżakach i pufach. Nasi pracownicy udzielali również informacji dotyczących planowanych przez Spółkę na ten rok inwestycji.

 

do góry