Przejdź do Slidera

Wydarzenia | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

01 12 2020

OTULAMY CIEPŁEM

Ekologiczne, uśmiechnięte śpioszki trafią do nowo narodzonych dzieci zarejestrowanych w bytomskim Urzędzie Stanu Cywilnego. 1 grudnia ruszyła nowa akcja promocyjna Urzędu Miejskiego w Bytomiu i Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Bytomianie znają już charakterystyczny piktogram z uśmiechniętym B. Polubili go, nosząc na koszulkach i torbach. W ramach nowej akcji promocyjnej Bytomia oraz Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. logo trafiło też na body niemowlęce, które od 1 grudnia otrzymywać będą rodzice nowo narodzonych dzieci.
Jednymi z pierwszych rodziców, którzy odebrali powitalny podarunek, są rodzice bliźniaków  Oliwii i Natana, które przyszły na świat 22 listopada. Szczęśliwym rodzicom upominek wręczyli prezydent Mariusz Wołosz i prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Henryk Dolewka.


Każde dziecko, które przychodzi na świat w naszym mieście, to nadzieja, że poza piękną historią, czeka nas wspaniała przyszłość - mówi prezydent Mariusz Wołosz. Chcąc przywitać nowo narodzonych mieszkańców Bytomia, przygotowaliśmy wraz z PEC Sp. z o.o. drobny upominek, który podkreśli związek najmłodszych bytomian z naszym miastem - dodaje prezydent.

Uśmiechnięte śpioszki trafią do dzieci, których rodzice przyjdą zarejestrować narodziny noworodka w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bytomiu. To tutaj wraz z rejestracją noworodka w USC, dziecko otrzymuje także zameldowanie i PESEL. Niemowlęcy gadżet jest ekologiczny - wykonany z ekologicznej bawełny, opatrzony logo Bytom uśmiecha się do Ciebie i zapakowany w kartonowe pudełko z życzeniami dla noworodka i świeżo upieczonych rodziców.
Nadruk na body występuje w trzech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim i różowym. Na ubranku nie zabrakło też hasła bytomskiej spółki: PEC otula ciepłem.

Mamy nadzieję, że ten drobny powitalny prezent wywoła uśmiech na twarzach rodziców. Łącznie przygotowaliśmy 2,5 tysiąca śpioszków, które będą dostarczać ciepło - podobnie jak nasza spółka, która dostarcza ciepło do 36 tys. mieszkań w Bytomiu  - mówi Henryk Dolewka, prezes PEC Sp. z o.o.

do góry
OD 16 MARCA OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW PRZEZ TELEFON I INTERNET