Przejdź do Slidera

Wydarzenia | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

Strona główna/Aktualności/Galeria/Wydarzenia/Konkurs dla przedszkoli "Ciepło systemowe likwiduje smog"
07 11 2019

Konkurs dla przedszkoli "Ciepło systemowe likwiduje smog"

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie CIEPŁO SYSTEMOWE LIKWIDUJE SMOG pod patronatem Prezydenta Bytomia - Mariusza Wołosza i Burmistrza Radzionkowa - Gabriela Tobora.

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., które ufundowało również nagrody - łącznie 4 oczyszczacze powietrza dla 4 zwycięskich przedszkoli z Bytomia i Radzionkowa.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować film wpisujący się w temat: CIEPŁO SYSTEMOWE LIKWIDUJE SMOG. Może być to np. piosenka, wierszyk, przedstawienie czy krótka historia opowiedziana na rysunkach.

Organizator nie limituje liczby prac nadesłanych przez przedszkola, szczegółowy regulamin znajduje się na stronach alarmów smogowych na Facebooku:

Prace prosimy przesyłać mailowo najpóźniej w dn. 25 listopada 2019 r. na adres: Sugerujemy, aby duże pliki umieszczać na serwerach - dysku Google czy WeTransfer (www.wetransfer.com).

Laureatów zaprosimy na uroczystą galę wręczenia nagród z udziałem patronów honorowych, która odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury w dniu 10 grudnia.

do góry
OD 16 MARCA OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW PRZEZ TELEFON I INTERNET