Strona główna/Aktualności/
03 06 2026

Zakończenie I etapu - prace modernizacyjne na bytomskim systemie ciepłowniczym

Zakończył się pierwszy etap modernizacji głównych odcinków bytomskiego systemu ciepłowniczego.
Prace przebiegły bez zakłóceń w dostawach ciepła dzięki wykorzystaniu źródła pomocniczego oraz mobilnych kotłowni.
Dziś rozpoczyna się relokacja kotłowni mobilnych. Kolejny etap modernizacji ruszy w poniedziałek, 8 czerwca.

Zakończenie I etapu - prace modernizacyjne na bytomskim systemie ciepłowniczym

2 zdjęć
do góry