03
06
2026
Zakończenie I etapu - prace modernizacyjne na bytomskim systemie ciepłowniczym
Zakończył się pierwszy etap modernizacji głównych odcinków bytomskiego systemu ciepłowniczego.
Prace przebiegły bez zakłóceń w dostawach ciepła dzięki wykorzystaniu źródła pomocniczego oraz mobilnych kotłowni.
Dziś rozpoczyna się relokacja kotłowni mobilnych. Kolejny etap modernizacji ruszy w poniedziałek, 8 czerwca.
Zakończenie I etapu - prace modernizacyjne na bytomskim systemie ciepłowniczym
2 zdjęć


