Przejdź do Slidera

Aktualności | PEC Sp. z o.o. w Bytomiu

Strona główna/Aktualności/STRATEGIA ROZWOJU RYNKU CIEPŁA SYSTEMOWEGO NA TERENIE BYTOMIA I RADZIONKOWA NA LATA 2024 - 2034
07 11 2023

STRATEGIA ROZWOJU RYNKU CIEPŁA SYSTEMOWEGO NA TERENIE BYTOMIA I RADZIONKOWA NA LATA 2024 - 2034

Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy Bytomia i Radzionkowa,

       Mamy zaszczyt ogłosić ważny krok w naszym dążeniu do zapewnienia efektywnego, ekologicznego oraz zrównoważonego zaopatrzenia w ciepło Bytomia i Radzionkowa. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. w Bytomiu, świadome narastających wyzwań związanych z ochroną środowiska, efektywnością energetyczną i zmianami klimatycznymi, przyjęło długofalową Strategię Rozwoju Rynku Ciepła Systemowego na terenie Bytomia i Radzionkowa na lata 2024-2034.

W dniu 06.11.2023 roku dokument został oficjalnie zatwierdzony przez Zarząd Spółki.

Nasza strategia ma na celu służyć jako drogowskaz, który pomoże nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, umożliwiające dostarczanie niezawodnego, ekologicznego i dostępnego cenowo ciepła dla mieszkańców, usług oraz przemysłu Bytomia i Radzionkowa.

Poprzez wdrażanie tej strategii, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bytomiu podejmuje zdecydowane zobowiązanie do prowadzenia działań proekologicznych, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju naszych miast. Chcemy aktywnie przyczyniać się do ochrony naszego środowiska i wprowadzania zmian, które ograniczą emisję gazów cieplarnianych, wspierając globalne wysiłki na rzecz zmniejszenia zmian klimatycznych.

W strategii znajdziecie Państwo priorytety rozwoju ciepła systemowego oraz zasady przyłączenia do naszego systemu nowych obiektów. Chcemy, aby każdy mieszkaniec i przedsiębiorca wiedział, w jakim priorytecie znajduje się jego budynek i jakie korzyści mogą wyniknąć z jej wdrożenia.

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą Strategią Rozwoju Rynku Ciepła Systemowego.

Razem możemy stworzyć bardziej ekologiczną i zrównoważoną przyszłość dla naszych miast!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2023-11-07 Strategia ROZWOJU 2023_06_11_23
ilość pobrań: 637
Strategia ROZWOJU 2023_06_11_23 28.01MB zobacz

do góry